Tipy pre krásu » Cvičenie

image_421

Unavené oči. Tipy, triky a domáce masky s kofeínom, aloe a zemiakov

Kávová maska na oči:Zloženie:1 lyžica kávy1 lyžica medu1 lyžička vitamín E oleja5-10 tampónovInštrukcie: Uvarte kávu a nechajte vychladnúť. Pridajte med a vitamín E. Namočte vatové tampóny do kávy a ... čítať ďalej »
image_419

Kniha 20 dní k novej krajšej JA-tvrdá väzba

32 rokov, začínam... Keď som mala 32 rokov, moja tvár vyzerala unavene. Odzrkadlili sa na nej známky a dôsledky prehýrených nocí aj nadmerného opaľovania. Samozrejme, skúšala som krémy, séra, masky, ... čítať ďalej »
image_406

Vrásky medzi obočím a čele. Zbavte sa ich bez ihiel

Dnes si ukážeme osvedčené tipy ako zatočiť s vráskami hlavne na čele. Ihneď na začiatku zdôrazňujeme najdôležitejšie body, ktorých sa budeme držať ak chceme vrásky poraziť.1, Ak ste sa rozhodli pre ktorúkoľvek metódu, ... čítať ďalej »
image_377

Spevnite krk a dvojitú bradu

čítať ďalej »
image_369

Spáľte tvrdohlavý brušný tuk s 5 jogovými cvikmi

Brušný tuk je druh tuku, ktorý je veľmi škodlivý pre celkové zdravie. Je taktiež veľmi odolný, pokiaľ sa ho snažíme zbaviť.Tuk, ktorý sa vyskytuje v oblasti brucha často súvisí s diabetes typu 2, ochorením ... čítať ďalej »
image_365

Cvičíme a mladneme za volantom

Využite čas efektívne a zacvičte si cestou autom do práce. Zabavíte seba a možno aj ostatných motoristov:). Celé to bude trvať 8 minút, urobíte svojej tvári veľkú službu, podporíte lymfatický obeh v oblasti ... čítať ďalej »
image_460

6 jogových póz na večnú mladosť a elimináciu celulitídy

Vyzerá to, že boj s celulitídou je nekonečný boj. Stále skúšame zaručené tipy, sme z toho frustrované a vyčerpané. Za predpokladu, že pravidelne cvičíte, dodržiavate pitný režim a zdravo sa stravujete, tieto ... čítať ďalej »
image_351

8 tipov ako vyhladiť vrásky okolo očí

Vrásky pod očami spôsobujú, že vyzeráme staršie a unavene. Sú prvým znakom starnutia pleti a často sa objavujú oveľa skôr akoby sme si želali. Koža je v tejto oblasti veľmi jemná a citlivá a často býva ... čítať ďalej »
image_324

Týchto 5 cvikov vám zmení život navždy. Poznáte už 5 tibeťanov?

Päť Tibeťanov je jogový systém jednoduchých, ale veľmi účinných cvičení, ktoré stimulujú základné energetické centrá v tele a ktorý vznikol v Himalájach. Jednoduché cvičenie, ... čítať ďalej »
image_467

5 cvikov pre mladšiu pleť

Cvičenie tvárovej gymnastiky je vhodnou voľbou pre každého. Tvárová gymnastika je prirodzenou a najlacnešou metódou predchádzania tvorby vrások, udržaniu mladej a zdravej pokožky čo najdlhšie, ako aj vhodnou voľbou pre ... čítať ďalej »