Tipy pre krásu » Krása

image_179

Telový peeling z cukru alebo soli vyrobený doma

Tento hydratačný, exfoliačný peeling je jednoduchý a veľmi účinný. Pripravíte si ho sami doma a výsledkom budete očarení. Základný recept je zverejnený nižšie v článku, ale môžete ... čítať ďalej »
image_192

Kolagénová kozmetika? Odborníci sú skeptickí

Kolagénová kozmetika? Odborníci sú skeptickí čítať ďalej »
image_191

Zdravotné varovania napísané v tvári

Málo športu, korenené jedlá, práca na PC a alkohol, to všetko sa ukáže v tvári čítať ďalej »
image_193

Vyrobte si očné sérum z prírodných zložiek

Oči sú oblasťou najväčšieho záujmu pre väčšinu žien, keď sa hovorí o produktoch proti starnutiu. Tu je recept na úžasné, prírodné sérum práve na oblasť očí.  Zjemní vrásky ... čítať ďalej »
image_157

Vrásky a ryhy na dekolte, krku a tvári vyhladí táto revolučná náplasť

Jedným z najrozšírenejších problémov, ktoré trápia snáď každú ženu sú vrásky v oblasti hrudníka, krku, vrásky medzi obočím  a ryhy okolo očí. Tieto vrásky sú ... čítať ďalej »
image_151

Elixír mladosti, ktorý musí vyskúšať každá žena

Iste ste si všimli, že niektoré ženy vyzerajú  o 10, 15 rokov mladšie a nepodstúpili drahé kozmetické zákroky. Jedna z týchto mlado vyzerajúcich dám (pani si praje zostať v anonymite) odhalila tajomstvo jej ... čítať ďalej »
image_149

ZABUDNITE NA LIEKY: NEUVERÍTE, AKÉ LIEČIVÉ ÚČINKY MÁ TÝCHTO 12 VOŇAVÝCH KORENÍN

Tým, že voňajú a chutia, sa to nekončí! Vydajte sa objavovať liečivé poklady tam, kde by ste ich nečakali. čítať ďalej »
image_147

11 TIPOV na silnejšie a hustejšie riasy

Riasy rámujú oči a pútajú veľa pozornosti a aj od nich závisí krása očí. Tiež máte pocit, že vaše riasy nie sú dostatočne husté, že sú oveľa krehkejšie a redšie ako pred rokmi. čítať ďalej »
image_142

Dvojzložkový gél na strie, vrásky, škvrny, akné vyrobený doma

Domáci dvojzložkový gél, ktorý vás zbaví strií, stareckých škvŕn, akné, úpalu a jazievVšetci ste už určite počuli o zdravotných výhodách Aloe Vera a kokosového oleja, ktorý je ... čítať ďalej »
image_140

Vaječný bielok lacný zázrak z chladničky

Vaječný bielok je ideálny na stiahnutie pórov  a tónovanie pleti. Robí priam divy s mastnou pleťou tým, že dokáze stianuť póry a tým regulovať nadmernú tvorbu mazu. Veľké a rozšírené ... čítať ďalej »