O mne

image_6

Volám sa Iveta Štecová, som z Košíc, mám už 44 rokov a som certifikovanou trénerkou tvárovej gymnastiky. V oblasti krásy a fitnes sa pohybujem 20 rokov. Tvárovej gymnastike sa venujem už 11 rokov aktívne. Zdravie, cvičenie a správne stravovanie je mojou záľubou už dlhé roky, preto som sa rozhodla  pre štúdium na Health academy Australia, kde študujem antiage a výživové poradenstvo.

 Tak ako každá žena, aj rada skúšam novinky z oblasti kozmetiky, séra , krémy a rôzne masky, ale dostala som sa do bodu, keď som zistila, že ani ten najdrahší krém nedokáže spevniť uvoľnené kontúry tváre, nevyhladí nosoústne ryhy a uvoľnený krk. Bránila som sa botulotoxínu a výplňam kyseliny hyaluronovej. Hľadala som spôsob prirodzený a bezbolestný. V tom čase som žila v USA a úplnou náhodou som stretla cvičiteľku tvárovej gymnastiky. Spočiatku som pochybovala, ale po týždni cvičenia som uvidela prvé výsledky. Presvedčili ma a odvtedy sa venujem tvárovej gymnastike aktívne.

Som presvedčená, že pravidelné cvičenie tvárovej gymnastiky je jedinou účinnou metódou prevencie tvorby vrások a cestou ku mladšej a žiarivej pokožke. Cvičenie tvárovej gymnastiky je vhodné nielen ako prevencia, ale aj ako liečba už povolených svalov tváre a krku. Kurzy tvárovej gymnastiky poskytujem osobne v Košiciach a v iných mestách na Slovensku. Pokiaľ sa kurzu tvárovej gymnastiky nemôžete zúčastniť, pripravila som videokurz FaceFit s podrobnou inštruktážou cvikov a podrobný Ebook so zaujímavými bonusmi. Videokurz ponúkam na DVD, alebo ako online program a zakúpiť si ho môžete v mojom Eshope.

Video kurz cvičenia tvárovej gymnastiky FaceFit s kompletnou a podrobnou inštruktážou prevedenia jednotlivých cvikov môžete absolvovať kedykoľvek v pohodlí vašich domovov. Poskytujem aj skype kurzy tvárovej gymnastiky pre klientky, ktoré sa nemôžu zúčastniť osobne.

https://www.antiage.sk/produkt/balicek-dvd-kniha-20-dni-novej-krajsej/

 

Viac info 0902707269