SilcSkin na vrásky

My všetci chceme vyzerať dobre a cítiť sa skvele! Ako starneme, gravitácia, slnko a stres si vezme svoju daň a my neustále hľadáme bezpečné a účinné spôsoby, ako udržať vrásky a starnutie na uzde. S týmto vedomím sme vyvinuli 4 produkty, ktoré preukázateľne pomáhajú s týmito nevzhľadnými prejavmi starnutia. Naše riešenia pomáhajú vyhladiťvrásky, ktoré sa tvoria na hrudi (Decollette), krku (Collette), obočia a oblasti okolo očí a úst. Tieto špeciálne vankúšiky proti vráskam sú neinvazívne a ich použitie je jednoduché. Môžete ich použiť kým spíte! S našimi výrobkami sa skutočne môžete vyspať do krásy. Vyzerať a cítiť sa skvele nemusí byť vôbec ťažké.

Renomovaná americká firma  vyvinula špeciálne náplaste s obsahom silikónu, ktoré riešia problémy so zvráskaveným dekoltom, vráskou hnevu medzi obočím, ryhami na krku a okolo očí.

 

                                                                   


Po experimentovaní s kozmetickým silikónom vyvinuli svoj prvý prototyp náplaste proti vráskam na dekolte. Neboli použité žiadne lepidlá, takže táto náplasť mohla byť použitá v oblasti jemnej pokožky hrudníka. Produkt sa používa ľahko, výsledky boli ohromujúce a hlavne za zlomok ceny invazivneho chirurgického zákroku.  

Produkty renomovanej americkej spoločnosti používajú zákazníčky na celom svete. Produkt si získal veľa priznivcov v USA, Austrálii a v Európe a teraz prichádza aj k nám. 

 

Výhody používania 

  • Naše náplaste sú zložené zo 100% lekárskeho silikónu

  • Podporujú zlepšenie nepravidelnej štruktúry kolagénu a vytvárajú lepší prietok krvi, čo vedie ku kvalitnejšej pleti

  • Prispievajú k hydratácii pokožky tým, že vyťahujú vlhkosť do pokožky zo spodnejších vrstiev

  • Bolo preukázané, že majú hydratačné schopnosti a to je dôležitým faktorom pri hojení jaziev

  • Dlhodobé používanie vracia pokožke pružnosť, vyhladí jemné linky a vrásky

  • Použitie je jednoduché, môžete ich používať v noci kým spíte, alebo v priebehu dňa. Náplasť by mala pôsobiť aspoň 1 hodinu.

 

V ponuke sú 4 druhy týchto pomocníkov pre krásu

1. Špecialne vankúšiky vo forme náplaste na krk

Navrhla umelecká maskérka Camille Calvet, výrobok ocenený dvomi Emmy cenami v USA.

Naše špeciálne vankúšiky vo forme náplaste sú špeciálne navrhnuté pre krk, kde slnečné žiarenie, starnutie a gravitácia možu spôsobiť skutočnú katastrofu. Sú veľmi diskrétne a môžete ich nosiť kedykoľvek počas dňa. Sú vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu, neobsahujú žiadne alergény, latex, uretány alebo lepidlá. Jedno balenie obsahuje 1 kus na opakované použitie.

Cena 37 eur

Kúpiť v eshope

 

2. Špeciálne vankúšiky vo forme náplaste na dekolt

Naše špeciálne vankúšiky na dekolt vo forme náplaste sú navrhnuté tak, aby zabránili tvorbe vrások na dekolte a vyhladili už vzniknuté záhyby a vrásky. Tieto vrásky a záhyby vznikli dôsledkom slnečného žiarenia, starnutia a dôsledkom spánku na boku a bruchu. Sú veľmi diskrétne a môžete ich nosiť kedykoľvek počas dňa. Sú vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu, neobsahujú žiadne alergény,latex, uretány alebo lepidlá. Jedna krabička obsahuje 1 kus na opakované použitie.

Cena 37 eur

Kúpiť v eshope

 

3. Špeciálne náplaste na vrásky na čele a v okolí očí 

Náš set na vrásky medzi obočím, čele a vrásky okolo očí je navrhnutý tak, aby pomohol odstrániť stračie nôžky okolo očí, vrásky na čele a medzi obočím. Sú vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu, neobsahujú žiadne alergény, latex, uretány alebo lepidlá. Jedna krabička obsahuje jeden set na všetky partie uvedené vyššie.

Cena 37 eur

Kúpiť v eshope

 

4. Multi funkčné náplaste na tvár

Náš Multi-Set na tvár pomôže vyhladiť vrásky, ktoré sa tvoria pod očami, na lícach, okolo úst, rovnako ako v oblasti obočia. Sú vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu, neobsahujú žiadne alergény, latex, uretány alebo lepidlá. Jedna krabička obsahuje 1 set na opakované použitie.

Cena 37 eur

Kúpiť v eshope

 

Foto pred a po použití 

Náplaste na dekolt 

2, Náplaste na krk

3, Náplaste na čelo a oči

4, Náplaste mulifunkčné