Tipy pre krásu

Rady ako si udržať mladú a krásnu pleť bez vrások

image_457

Obyčajná cibuľa? Tak to ani náhodou!

Zdanlivo obyčajná zelenina cibuľa je neobyčajne prospešná a zaraďujeme ju medzi superpotraviny. Táto nenáročná koreňová zelenina sa môže pochváliť impozantným radom priaznivých účinkov na naše ... čítať ďalej »
image_456

10 ÚŽASNÝCH ZDRAVOTNÝCH BENEFITOV RUŽIČKOVÉHO KELU

Ružičkový kel je ideálnou potravinou ak hľadáte niečo naozaj nekalorické. Jeden hrnček vareného ružičkového kelu obsahuje len 56 kalórií, avšak zabezpečí viac než 240 percent odporúčanej dennej dávky ... čítať ďalej »
image_455

Ranný rituál podľa Ayurvedy

Pojem "Ayurveda" v jazyku sanskrit znamená ,,veda o živote“. Je jedným z najstarších systémov medicíny na svete, ktorý vznikol v Indii ako životný štýl. V roku 1982 bola oficiálne uznaná Svetovou ... čítať ďalej »
image_454

Vrásky? Prekvapujúce faktory ovplyvňujúce ich vznik

Poďme sa pozrieť na to, čo spôsobuje vrásky a zistiť niektoré prekvapivé dôvody, ktoré môžu byť príčinou tvorby vrások. čítať ďalej »
image_452

Elektrolytický nápoj s himalájskou soľou

Prečo naše telo potrebuje elektrolyty?V skratke, elektrolyty sú soli, konkrétne ióny v soli. Elektolyty potrebujú naše nervové, svalové a srdcové bunky na udržanie napatia v ich bunkovej membráne kde ... čítať ďalej »
image_451

Peeling s himalájskou soľou a esenciálnymi olejmi

Rozmaznávanie pleti je veľmi príjemné, najmä po rušnom dni. Ale ak toto rozmaznávanie spojíme s výživou pokožky a odstánením toxínov, či dokonca s elimináciou celulitídy je to ešte ... čítať ďalej »
image_450

3 účinné cviky na spevnenie ochabnutých očných viečok

Oči sú oknom do duše, ale faktom je, že starnutie sa na tejto partii ukáže najskôr. Zvädnutý výzor očí dodáva unavený vzhľad, ktorý vôbec nemusí súvisieť s našim životným ... čítať ďalej »
image_449

Vyrobte si vlastný chemický peeling s aspirínom doma

Tento peeling s aspirínom pomôže eliminovať jazvy, vrásky, akné a nečistú pleť. Experti tvrdia, že aspirín eliminuje odumretú pokožku a regeneruje. Pritom je to cenovo dostupne a bez chemických prísad. čítať ďalej »
image_448

Otestujte sa a zistite biologický vek vašej kože

Tieto zmeny sa nestanú za deň, ani týždeň. Pohľaď do zrkadla ale nie je objektívnym testom. Neviete bežným pohľadom zmerať hĺbku vrásky a zmenu v elasticite kože.Takže jako to zistíme a získame objektívne výsledky? Vedci ... čítať ďalej »
image_447

Spodná kontúra tváre, ako ju spevniť a zabrániť jej uvoľňovaniu

Videla som veľa vydarených aj nevydarených chirurgických aj kozmetických zákrokov. Výsledky sú naozaj sporné a ľudia po čase nevyzerajú mladšie, vyzerajú iba ako starší ľudia s aplikovanými ... čítať ďalej »