Tipy pre krásu » Výživa a chudnutie

image_180

Chrumkavý cesnakový chlebík

Pochutnajte si na cesnakovo maslovom chlebíku upečenom za 20 minút doma čítať ďalej »
image_181

Recept na makové mlieko

Strach z menopauzy živený najmä médiami a farmaceutickým priemyslom sa podvedome dostal do hláv mnohých žien, strašenie osteoporózou hlodá ako červ a človek začne premýšľať aká prevencia by bola ... čítať ďalej »
image_182

Liek, ktorý zachraňuje ľudské životy: Urobte si ho doma v mixéri

Liečba farmaceutickým priemyslom vás len zabije! To si myslí Dr. Johanna Budwigová, nemecká fyzička, farmakologička a biochemička, ktorá vynašla pred rokmi úspešný a jednoduchý liek na rakovinu! Na základe ... čítať ďalej »
image_183

Najjednoduchší detoxikačný nápoj vás zbaví nafúknutého bruška len za 3 dni

To, že je pitný režim dôležitý, to všetci dobre vieme. Voda pomáha pri chudnutí, zvyšuje metabolizmus až o 24%, odstraňuje toxíny z tela a čistí pokožku. Voda čistí črevá a pomáha absorbovať živiny. Voda ... čítať ďalej »
image_190

Mak. Zabudnutá potravina

V dnešnej dobe sme začali uprednostňovať exotické pokrmy, quinou, goji, acai a iné. Zabúdame pritom, že doma máme zdravé a dostupné potraviny za priaznivé ceny. Aj keď mak vnímame viac ako dekoráciu pečiva, ... čítať ďalej »
image_189

Pizza bez múky o ktorej každý rozpráva. Cesto z karfiolu úplne bez lepku

čítať ďalej »
image_194

Kokosovo mrkvová polievka

čítať ďalej »
image_175

6 víťazných potravín v boji s rakovinou

Pokiaľ chcete znížiť riziko vzniku rakoviny, nehľadajte cestu nikde inde ako v chladničke. "Všetky štúdie o rakovine a výžive poukazujú na fakt, že konzumácia potravín na rastlinnej báze pre svoj obsah  fytonutrientov a ... čítať ďalej »
image_160

Cuketové hranolky s parmezánom

Cuketa má minimálny obsah kalorií a vysoký obsah minerálov. Priaznivo pôsobí na srdce,ľadviny a tráviace ústrojenstvo. Pomáha pri liečbe cukrovky, reumatizme a dne. Má aj protirakovinové účinky. čítať ďalej »
image_154

Ako vyrobiť bylinkový olej

Ak vám už bylinky prerastajú z každej strany a chcete skúsiť niečo iné ako len sušenie byliniek, odporúčam urobiť si doma bylinkový olej alebo ocot. čítať ďalej »