eBOOK a Kniha Tvrdá väzba

20 dní k novej krajšej JA

 

Ako to celé začalo? 

Prvýkrát som začala praktizovať cvičenia tváre v USA. Písal sa vtedy rok 2005. Tvárovej gymnastike sa teda venujem už viac ako 10 rokov. Zdravie, cvičenie a správne stravovanie je mojou záľubou už dlhé roky, preto som sa rozhodla pre štúdium na Health Academy Australia, kde študujem antiage a výživové poradenstvo.

 

32 rokov, začínam... 

Keď som mala 32 rokov, moja tvár vyzerala unavene. Odzrkadlili sa na nej známky a dôsledky prehýrených nocí aj nadmerného opaľovania. Samozrejme, skúšala som krémy, séra, masky, neinvazívne ošetrenia a tak ďalej. Efekt bol menej ako minimálny. Veľmi som chcela zmenu. 

Fyzicky som sa síce cítila som fit, ale moja tvár hovorila niečo iné.  Napokon som sa dostala do bodu, keď som zistila, že ani ten najdrahší krém nedokáže spevniť uvoľnené kontúry tváre, nevyhladí nosovo ústne ryhy a uvoľnený krk.


eBOOK zdarma si stiahnite TU

http://www.tvarova-gymnastika.sk/uploaded/Ebook/ukazka.pdf

Tlačenú podobu knižky si kúpite TU

http://www.tvarova-gymnastika.sk/E-shop

Hľadala som spôsob, ktorý by bol prirodzený a bezbolestný. V tom čase som náhodou stretla cvičiteľku tvárovej gymnastiky. Spočiatku som on možnom úspechu pochybovala, no po týždni cvičenia som videla prvé výsledky. Absolútne ma presvedčili. Nuž a aj preto sa dnes tvárovej gymnastike venujem aktívne. Som presvedčená o tom, že pravidelné cvičenie tvárovej gymnastiky je jedinou účinnou a prirodzenou metódou prevencie tvorby vrások a cestou ku mladšej a žiarivej pokožke. Cvičenie tvárovej gymnastiky je vhodné nielen ako prevencia, ale aj ako liečba už povolených svalov tváre a krku.

3 obdobia môjho života: 20, 30 a 43 rokov

Takže... Mám 32 rokov, ovisnuté viečka, chudé a stiahnuté líčka, pery sa mi pomaly zužujú. Starnem! Iste, čas nezastavím, no aspoň sa pokúsim znížiť mu rýchlosť. Presne tak som to vtedy cítila. Vyskúšala som teda metódu cvičiteľky tvárovej gymnastiky.

Hovorila som si: „Keď cvičenie funguje na tele, prečo by nemalo aj na tvári?“ Spravila som teda rozhodnutie - vybudujem si novú tvár, mladšiu, zdravšiu, sviežejšiu. Tak som teda začala, no a viditeľné zmeny na seba nenechali dlho čakať. Videla som ich ja aj ľudia z môjho okolia. Bolo to skvelé. Konečne som našla spôsob bezbolestný a efektívny spôsob ako vylepšiť svoju tvár.

Pohni tvárou, zmení Ti to život!

Nalejme si však čistého vína, nič nejde z večera do rána. Aj tieto zmeny si vyžadovali pravidelné cvičenie. Našťastie, nejde o nič náročné. Vyplazovať jazyk a usmievať sa zvládne predsa každý. Pravdaže, aj tu treba dodržiavať správnu techniku. Svoje bohaté skúsenosti a poznatky teraz posúvam ďalej. Pohni tvárou, zmení Ti to život! Dnes, vo veku 43 rokov sa cítim lepšie, ako kedykoľvek predtým. Často dostávam komplimenty a otázky typu ako to len robím?

Odpovedám: „Jednoducho! A vy môžete urobiť to isté.“

Moja FaceFit tvárová gymnastika je totiž balzamom nielen pre tvár, ale aj pre dušu. Je to čas, ktorý strávite len sama so sebou. Je jedno koľko máte rokov, je jedno či ste žena alebo muž. Cvičenie tvárových svalov má presne taký istý význam ako cvičenie tela.

Čo knižka obsahuje? 

Moja kniha sa zameriava na najviac problémové partie, a teda oči, ústa, pery, nasolabiálne záhyby, krk a bradu. Cvičiť môžete konkrétnu oblasť zvlášť, ale najlepšie je cvičiť tvár komplexne. Pokiaľ precvičíte celú tvár, výsledky sa ukážu skôr. V žiadnom prípade neupadnite do stereotypu. Necvičte stále to isté, cvičenie meňte, výber cvikov je pestrý. Väčšina cvičení má aj “pokročilú pózu”. V knižke si ale nájdete aj recepty, tipy a návody na rôzne séra a masky.

Kúpiť ebook
20 dní k novej krajšej Ja

 

Moji klienti napísali

Zuzana

Zuzka začala cvičiť iba pred 3 týždňami, evidentne sa jej spevnila kontúra tváre,líčka, eliminovali vrásky pod očami a zjemnila nosovoústna ryha. Tu je jej správa:

Dobrý deň Ivetka, ja by som sa Váam chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať. Knižka je fantastická a aj Vaša stránka. Poctivo cvičím skoro mesiac každý deň. Ani sa mi nechcelo veriť, že človek môže mat svalovicu aj na tvári. Konečne vyzerám sviežo, nemám prepadnuté líca, oči nie sú tak unavené. Majte sa krásne a prajem ešte veľa úspechov. Prikladám aj fotky pred a po.
Teraz si konečne môžem povedať, že na 37 rokov to nie je až tak zlé :))

 

 

 Silvia

Pred pár rokmi mi diagnostikovali v hlave nádor. Pri operácii som prišla o sluch na jedno ucho a ochrnula mi pravá časť tváre. Bolo pre mňa veľmi ťažké takto vyzerať. Pareza sa dala akotak doporiadku, ale tí ktorí ju majú alebo mali vedia, že to už nikdy nebude úplne v poriadku. Začala som vidieť, že mám rozdiely medzi pravou a ľavou časťou tváre a ako to už býva, vekom tvár stráca pevnosť, ochabuje a ja som sa bála, že tie rozdiely budú ešte väčšie. Našla som reklamu na tvárovú gymnastiku a potešilo ma to, možno to bude moja záchrana. Zúčastnila som sa kurzu a bolo super, Ivetka je fakt profík a vyzná sa. Cvičím rok a pol s jednou dlhšou prestávkou, pretože sa mi narodilo bábätko a dalo mi dosť zabrať. Videla som, že sa to zhoršuje tak som začala znova. Cvičím poctivo, snažím sa každý večer. Možno na fotke rozdiel až tak nevidno, ale dvihli sa mi líčka a rozdiel medzi oboma polovicami až taký nie je.

Janka

Od 12 rokov sa trápim s akné. Nepomohlo mi nič, iba antikoncepcia (z tej som dostala v 2000 trombózu PHK) a potom liečba Roaccutane (a to mi velmi vysušovalo pokožku tela aj vlasov) a teraz - odkedy cvičím tvárovú gymnastiku sa (okrem pôvodného zámeru spevniť tvár) odrazu zlepšil aj stav mojej pokožky. Vysvetľujem si to tak, že cvičením sa prekrvujú všetky úrovne kože a svaly, preto tam tie naplavené usadeniny nemajú šancu, proste “odplávaju” krvou preč. Nie som odborník, tak len tak laicky som to popísala, ale verím, že ste ma pochopili. S mastnou pokožkou sa už nejako dá vysporiadať, aj maskovat make -upom, púdrom, ale tie boľavé vriedky, to je niečo strašné. Tých sa zbaviť je veľmi príjemný pocit. Ešte raz dakujem.

Tatiana

Mám pár hodín tohto kurzu za sebou a musím povedať , že som nadšená. Najmä, keď aj ľudia okolo mňa vravia že som “iná“ Teším sa na výsledky po ďalších hodinách cvičenia :):). Som rada, že som sa pre kurz rozhodla, je to investícia do budúcna a nie sú to vyhodené peniaze.

Sylvia

 Práve som v strede intenzívneho cvičenia - mala som spadnuté líca, ovisnuté kútiky. Skrátka celá na nič a strhaná. Včera som dostala kompliment, že vyzerám šťastnejšie a krajšie. Teším sa o to viac, že kompliment som dostala od nie priateľskej ženy. Každému odporúčam, naozaj som veľmi spokojná.

Katka

 Zdravím Ivetka. Cvičím poctivo. Naozaj veľmi pekne ďakujem za stránku a všetky informácie. Pre mňa boli dôležitejšie líčka, lebo som ich mala spadnuté a teraz mam také dve buchtičky. Tiež trošku experimentujem, pridávam si cviky. Naša rodinná fotografka ma fotí a moju rodinu takých 6 rokov, ona je môj najväčší fanúšík, lebo tento rok moje fotky vôbec neretušovala:) tak sa z toho teším, pomohla ste mi veľmi. Robíte super prácu pre nás ženy a hlavne za málo peňazí.

Kúpiť ebook
20 dní k novej krajšej Ja

eBOOK ukážka. Stručný prierez knižkou stiahnite TU

http://www.tvarova-gymnastika.sk/uploaded/Ebook/ukazka.pdf

Pre úspešné zrealizovanie nákupu sa zaregisrujte

1, Vyplňte prihlasovanie meno a zadajte heslo

2, Pokračujte na fakturačné údaje

3, Vyplňte aj dodaciu adresu

Prihláste sa a dokončite nákup

 

 Ukážka knihy ZDARMA TU

Stiahnite si skrátený Ebook zdarma. Je to prierez mojou knihou, ktorá obsahuje 90 strán. Prelistujte, vyskúšajte, posúďte a napíšte ako sa vám páči.

Kompletnú 90 stranovú verziu si kúpte kliknutím na tlačítko "Kúpiť ebook" 

Kúpiť ebook
20 dní k novej krajšej Ja